MENU
Jesteś tutaj: Strona główna / Karta Dużej Rodziny - ważne informacje

Karta Dużej Rodziny - ważne informacje

Cały czas zachęcamy do skorzystania z ulg jakie przysługują posiadaczom Karty Dużej Rodziny, którą można wyrobić w naszym urzędzie dla każdego dziecka i osoby dorosłej z rodziny z min. 3 dzieci.

Karta jest ogólnopolska, ale wydawana przez samorząd w miejscu zamieszkania. Stąd widnieje na niej kod terytorialny i to właśnie na jego podstawie w Gminie Czarny Dunajec nasi partnerzy będą udzielać zniżek na KDR.

Przypomnijmy, że do Chochołowskich Term już od 2 września dzieci i młodzież do ukończenia 16 roku życia z naszej gminy będą mogły nabyć bilet jedynie za 5 zł! Uwaga! Trzeba będzie okazać przy zakupie Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny wydaną przez Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu oraz dokument potwierdzający tożsamość, może być także legitymacja szkolna. Specjalna promocja dla posiadaczy KDR obowiązuje w „Sezonie Niskim” od poniedziałku do czwartku w godzinach otwarcia basenu, zaś w piątek do godz. 15:00 tej.

Dzięki podpisanej kolejnej umowie partnerskiej mieszkańcy gminy Czarny Dunajec uprawnieni do posiadania Karty Dużej Rodziny będą mogli skorzystać z 4 procentowego rabatu przy zakupie towarów we wszystkich sklepach firmy "Kabanos".

Posiadacze KDR będą też mogli uzyskać rabat w Auto Centrum Fudala oraz w Grosie. W pierwszej firmie będzie to 7 procentowy upust, zaś w drugiej 5 procentowy.

Prosimy pamiętać, że na razie nie ma konieczności wyrabiania dodatkowej KDR, wystarczy posiadać jedną ogólnopolską i korzystać z przysługujących ulg u naszych partnerów, liczy się kod terytorialny na KDR. Jednocześnie przypominamy, że KDR to również szereg ulg w przedsiębiorstwach ogólnopolskich, np. PKP InterCity, Orlen, PLL LOT. Wszystkie wydane przez nasz samorząd czy tez inny są honorowane.